После бричење

750.00ден

Црвенилото и иритацијата се смируваат десетина минути по нанесувањето.

Состав:
Kомбинација на структурирано Маслиново масло 25% и Растително масло 75%

Категорија:
Select your currency
MKD Македонски денар
error: Content is protected !!