Настинки и Инфекции

750.00ден

Се препорачува кај вирусни и бактериски инфекции, воспаленија на синуси, респираторен тракт, урогенитален тракт а може да се користи и како превентивно средство за подобрување на имунитетот.

Категорија:
Select your currency
MKD Македонски денар
error: Content is protected !!