Алергија на Храна

750.00ден

Биоинформатички комплекс со кој се корегира имунолошкиот систем кој реагира на различни видови на храна како на алерген.

 

Состав:
Kомбинација на структурирано Маслиново масло 25% и Растително масло 75%

Категории: ,
Select your currency
MKD Македонски денар
error: Content is protected !!